Inzerce

NovýVýtah.cz

Jsme odborná projekční společnost, která se specializuje pouze na výtahy, výtahové šachty a související stavební práce. * Ať již máte ve vašem domě výtah starý a řešíte jeho modernizaci (výměnu) nebo máte zájem o výtah zcela nový, napište nám: novyvytah@seznam.cz * Ozveme se Vám zpět a záležitost spolu s Vámi odborně projdeme. * FIREMNÍ AUTORIZACE ČKAIT: 0013022 * Odborně způsobilá os. Požární ochrany: OZO-PO 122/2014 * Projekce a inženýring výtahů (nové i modernizace) * Vyřízení Stavebního povolení na výtah nebo Ohlášky stavby * Výtahové šachty * Statika a statické výpočty * Požární ochrana * Autorský dozor v rámci vlastního projektu * Stavební dozor při výstavbě * Smlouvy o dílo, servisní smlouvy pro provoz výtahu - zajistíme vám mnohem výhodnější podmínky * Výtahové technologie - porovnání nabídek * Dotace na výtahy * Úspory vašich peněz v rámci výběrového řízení
GPS: 49° 40' 30.64" N 13° 58' 54.90" E
Kontaktní jméno: NovýVýtah.cz
Telefon:
E-mail: novyvytah@seznam.cz
www www.novyvytah.cz
odkaz na stránku partnera
Poznámky:
Vybavenost:
Vyhledávač tras
Počasí v brdech
Nejnovější hodnocení
Nejnovější hodnocení
V Brdech naplno začíná houbařská sezóna, pozor na pokuty za nelegální vjezd! - 100%

14|6|2024 Karel Urban: Dopravu v Brdech lze rozdělit na období, kdy rostou houby a kdy nerostou houby. První případ pohoda,..

přečíst >>

Aktuální počasí houbám v Brdech zatím stále bohužel nepřeje.. - 40%

14|6|2024 Mgr. Ing. Karel Hron: K vjezdu do CHKO bych si jen stručně dovolil jednu připomínku. Vojáci ve své době dávali časově omezenou..

přečíst >>

Challenge 2021 pro vás: zdolej svůj brdský Everest (8.848 m)! - 98%

14|6|2024 Martina Koubová: dobrý den dneska jsem vybrala tento článek

přečíst >>