Inzerce

Profil našeho nového inzerenta: NovýVýtah.cz

10|6|2024 - NovýVýtah.cz

* Profil našeho nového inzerenta: NovýVýtah.cz * Potřebujete nový výtah nebo plánujete modernizovat váš starý výtah? * NovýVýtah.cz je tu pro vás!


Profil našeho nového inzerenta: NovýVýtah.cz

Redakce OB: pane inženýre, dobrý den, vítáme Vás na našem internetovém portále. Prosím, čím se ve zkratce Vaše firma zabývá konkrétně?
Ing. J. Vaněk, NovýVýtah.cz: jsme odborná projekční společnost, se 14-letou tradicí, která se specializuje pouze na výtahy, výtahové šachty a související stavební práce. Ať již máte ve vašem domě výtah starý a řešíte jeho modernizaci (výměnu) nebo máte zájem o výtah zcela nový, v tom všem vám pomůžeme. 

 

Redakce OB: jaké služby nabízíte konkrétně? 
Ing. J. Vaněk, NovýVýtah.cz: zárukou, že svou práci děláme poctivě a seriózně je těch 14 let minulé práce pro zákazníky napříč celou Českou republikou. Máme potřebnou autorizaci ČKAIT: 0013022
a současně jsme Odborně způsobilá os. Požární ochrany: OZO-PO 122/2014. 

Pro naše zákazníky nabízíme veškeré služby "na klíč", tedy o nic se nestarají. Zaměříme starý výtah, vyprojektujeme nový. V případě, že dosud na místě není výtah a zákazník má o nový výtah zájem, zpracujeme Studii proveditelnosti, kompletní projektovou dokumentaci pro povolení stavby i případnou realizační dokumentaci pro samotmou výstavbu. Výčet našich hlavních činností je zde:

* Projekce a inženýring výtahů (nové i modernizace)
* Architektonické studie proveditelnosti 
* Vyřízení Stavebního povolení na výtah nebo Ohlášky stavby
* veškerý Inženýring
* Výtahové šachty
* Statika a statické výpočty
* Požární ochrana
* Autorský dozor v rámci vlastního projektu 
* Stavební dozor při výstavbě 
* Smlouvy o dílo, servisní smlouvy pro provoz výtahu - zajistíme vám mnohem výhodnější podmínky 
* Výtahové technologie - porovnání nabídek
* Dotace na výtahy
* Úspory vašich peněz v rámci výběrového řízení 

 Současně bych rád zdůraznil, že dodavatele samotného výtahu si zákazník vybere sám, my rádi připravíme porovnání (technické i cenové) a můžeme doporučit nejvhodnější typ a nejvhodnějšího dodavatele. Tedy nic nediktujeme, naopak spolupracujeme, cíl máme stejný: spokojený zákazník, který dostane ideální řešení za výhodnou cenu. 

 

Redakce OB: slušné portfolio, opravdu vše od A do Z. O jaké činnosti ale lidé mají největší zájem? 
Ing. J. Vaněk, NovýVýtah.cz: v ČR je stále velký počet zastaralých, nevyměněných výtahů, které jsou provozovány na základě starých norem, jsou nespolehlivé a často se závadami. Nejvíce tedy máme nyní modernizací starých výtahů, kde zpracujeme PD, vyřídíme povolení pro výměnu. Stále ale roste počet domů, které nemají výtah a zájem o výtah nově mají - ať již je to z důvodu vysokého věku a imobility lidí, kteří v domě žijí, nabo naopak tím, že lidé dnes chtějí zkrátka komfort a pohodlí. Tam většinou zpracováváme Architektonickou studii proveditelnosti, vyřizujeme kompletní povolení stavby a ekonomickou část: veškeré náklady s pořízením nového výtahu.

Trendem ale je u SVJ nebo bytových družstev zvyšující se zájem o Stavební dozor, a také porovnání došlých nabídek dodavatelů výtahu. Díky našim odborným zkušenstem dokážeme ušetřit i stovky tisíc korun. To je ostatně nedávný případ z vaší Příbrami, kde jsme na místním sídlišti vhodným tenderingem, připomínkováním smluv a prováděním Stavebního a autorského dozoru zákazníkovi při výměně výtahu ušetřili do jeho kapsy více než čtvrt milionu korun. O tolik to měli výtaháři v tomto případě "napálené". Zákazník ale oslovil nás a my mu pomohli. 

 

Redakce OB: to zní skvěle. Pokud budou mít zájem, jak vás nejlépe osloví? 
Ing. J. Vaněk, NovýVýtah.cz: například Brno nebo Moravu už nestíháme časově, kvůli dojíždění. Své kolegy však máme v těchto lokalitách: Kolín (Chrudim, Pardubice, Poděbrady, atp.), dále samozřejmě nejvíce Praha (Praha jako celek, navíc M. Boleslav, Mělník, Slaný..) a Příbram  (Beroun, Plzeň, Dobříš, Sedlčany, Tábor, Písek, Strakonice). 
Zde všude jsme obratem, téměř na zavolání. 

Ideální kontakty:

e-mail: novyvytah(zavináč)seznam.cz
www.novyvytah.cz

 

Redakce OB: perfektní, tedy ať se vám daří! 
Ing. J. Vaněk, NovýVýtah.cz: 
díky za možnost prezentace, i vám samozřejmě.

 

Diskuze

Průměrné hodnocení: 0%

Muži: 0% | Ženy: 0% | Rodiče: 0% | Chodec: 0% | Běžec: 0% | Cyklista: 0% | In-linista: 0% | Lezec: 0% | Běžkař: 0%

Líbil se Vám tento článek? Rádi byste něco doplnili?

Článek zatím nikdo nehodnotil

Vyhledávač tras
Počasí v brdech
Nejnovější hodnocení
Nejnovější hodnocení
V Brdech naplno začíná houbařská sezóna, pozor na pokuty za nelegální vjezd! - 100%

14|6|2024 Karel Urban: Dopravu v Brdech lze rozdělit na období, kdy rostou houby a kdy nerostou houby. První případ pohoda,..

přečíst >>

Aktuální počasí houbám v Brdech zatím stále bohužel nepřeje.. - 40%

14|6|2024 Mgr. Ing. Karel Hron: K vjezdu do CHKO bych si jen stručně dovolil jednu připomínku. Vojáci ve své době dávali časově omezenou..

přečíst >>

Challenge 2021 pro vás: zdolej svůj brdský Everest (8.848 m)! - 98%

14|6|2024 Martina Koubová: dobrý den dneska jsem vybrala tento článek

přečíst >>